Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Sender name
ga: Seoltóir
