Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Language
is: Tungumál

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: action
is: aðgerð

en: Email
is: Netfang

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: To
is: Til

en: Roles
is: Hlutverk

en: System
is: Kerfi

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: access denied
is: Aðgangur bannaður

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Sender name
is: Nafn sendanda

en: Sender e-mail address
is: Netfang sendanda

en: CC Recipient
is: Samrit

en: The mail's carbon copy address. You may separate multiple addresses with comma.
is: Netföng þeirra sem eiga að fá samrit af póstinum. Þú getur sett inn mörg netföng aðskilin með kommu.

en: BCC Recipient
is: Falið samrit

en: The mail's blind carbon copy address. You may separate multiple addresses with comma.
is: Netföng þeirra sem eiga að fá falið samrit af póstinum. Þú getur sett inn mörg netföng aðskilin með kommu.

en: The sender's name. Leave it empty to use the site-wide configured name.
is: Nafn sendanda. Ef tómt þá verður nafn sjálfgefin sendandi vefsins notaður.

en: Send HTML e-mail
is: Senda tölvupóst sem HTML
