Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Mail
jv: Surat

en: action
jv: aksi

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Recipient
jv: Penerima

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: access denied
jv: aksés ditolak

en: Key
jv: Kunci

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
jv: Isènana alamat email sing bener utawa nganggo token alamat email kayata %author.
