Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: action
km: សកម្មភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: access denied
km: បាន​បដិសេធ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Key
km: សំខាន់

en: Cannot use %author token in this context.
km: មិនអាច​ប្រើ​ថូខឹន %author ក្នុង​បរិបទ​នេះ ។

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​គួរ​តែ​ផ្ញើ​សារ​ទៅ​ ឬ​បញ្ចូល​ [node:author:mail], [comment:author:mail] ។ល។  បើ​អ្នក​ចង់​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​កាន់​អ្នក​និពន្ធ​ប្រកាស​ដើម​ ។

en: PHP DOM Extension
km: ផ្នែក​បន្ថែម PHP DOM

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
km: បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ​មួយ ឬ​ប្រើ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ថូខឹន​ដូចជា %author ។
