Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: System
kn: ಗಣಕ

en: access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
kn: ಉರ್ಜಿತದಲ್ಲಿರುವ ಮಿನ್ಚಂಚೆ  ವಿಳಾಸವನ್ನು  ಅಥವಾ %author ಅಂತಹ  ಸಾಂಕೇತಿಕ ವಿಳಾಸವನ್ನು ನೀಡಿ
