Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Mail
mn: Шуудан

en: action
mn: үйлдэл

en: Email
mn: Имэйл

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: System
mn: Систем

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: access denied
mn: хандалт амжилтгүй болсон

en: This option disables the use of email messages with graphics and styles.  All messages will be converted to plain text.
mn: Энэ сонголт нь зураг болон загвар агуулсан и-захианы зурвасын хэрэглээг хаах бөгөөд бүх зурвасуудыг нь энгийн бичвэр рүү хувиргах болно.

en: Message validation string
mn: Зурвас батлах өгүүлбэр

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
mn: Хэрвээ та зураг ба агуулсан и-захианы зурвас хүлээн авахыг хүсэхгүй бол энэ сонголтын хийнэ үү.
