Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Language
mr: भाषा

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Mail
mr: ईमेल

en: action
mr: कृती

en: Email
mr: ईमेल

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: To
mr: प्रति:

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
