Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: action
oc: accion

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: To
oc: A

en: Roles
oc: Ròtles

en: System
oc: Sistèma

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Not installed
oc: Pas installat

en: access denied
oc: accès refusat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Key
oc: Clau

en: The mail's subject.
oc: L'objècte del corrièrs electronic.

en: rules
oc: règlas

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
oc: L'adreça de corrièr electronic a la qual s'ha d'enviar lo messatge o introduïu [node :author :mail], [comment :author :mail], etc se volètz mandar un corrièr electronic a l'autor original de l'entrada

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
oc: Picatz una adreça de corrièr electronic valida o utilizeu un token d'adreça de corrièr electronic coma %author.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
oc: Seleccionar los ròtles dont los utilizaires devraient recevoir l'e-mail.
