Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ
