Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: action
sk: akcia

en: Email
sk: E-mail

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: To
sk: Komu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: System
sk: Systém

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: access denied
sk: prístup odmietnutý

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Key
sk: Kľúč

en: HTML E-mail settings
sk: Nastavenia HTML e-mailu

en: Plaintext email only
sk: Iba emaily ako obyčajný text

en: Cannot use %author token in this context.
sk: V tomto prípade nemôťete použiť premennú %author.

en: PHP DOM Extension
sk: Rozšírenie PHP DOM

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
sk: Vložte platný e-mail alebo použite tokenovú e-mailovú adresu ako napr. %author.
