Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Roles
sr: Улоге

en: Recipient
sr: Прималац

en: access denied
sr: pristup odbijen
