Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: System
ug: سېستىما

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
