Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Mail
vi: Thư

en: action
vi: hành động

en: Email
vi: Thư điện tử

en: The subject of the message.
vi: Chủ đề của thông điệp.

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: To
vi: Đến

en: Roles
vi: Vai trò

en: System
vi: Hệ thống

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: access denied
vi: truy cập bị từ chối

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Key
vi: Khóa

en: rules
vi: quy tắc

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
vi: Địa chỉ email để gửi các thông báo, hoặc nhập [node:author:mail], [comment:author:mail]... để gửi thư về cho tác giả của bài viết.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
vi: Nhập một địa chỉ email hoặc một chuỗi thay thế tương ứng, ví dụ như %author.
