Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: To
dz: ལུ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།
