Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیغام.

en: To
fa: به

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: System
fa: سیستم

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Key
fa: کلید

en: The mail's subject.
fa: موضوع نامه.

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Plaintext email only
fa: فقط متن ساده

en: Mime Mail
fa: ایمیل مقلد

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: rules
fa: قوانین

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
fa: آدرس پست الکترونیکی گیرنده پیغام، یا اینکه [node:author:mail]، [comment:author:mail]، ... را وارد نمایید تا نامه الکترونیکی را برای نویسنده ارسال اولیه بفرستید.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
fa: یک نشانی معتبر پست الکترونیک یا یک نشانه پست الکترونیک مانند %author وارد کنید.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
fa: نقش‌هایی را که کاربرانشان باید نامه را دریافت کنند انتخاب کنید.

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه

en: Provide actions for Mime Mail.
fa: ارائه اعمال برای Mime Mail.

en: Reply to
fa: پاسخ به

en: Edit Mime Mail user settings
fa: ویرایش تنظیمات کاربری Mime Mail

en: Edit user specific settings for Mime Mail.
fa: ویرایش تنظیمات خاص کاربر برای Mime Mail.

en: Manage mime mail system settings.
fa: مدیریت تنظیمات سیستم ایمیل Mime

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
fa: اگر مشخص شود، زبان مورد استفاده برای دریافت پیغام و موضوع نامه را تعیین می‌کند.
