Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: To
he: אל

en: Roles
he: תפקידים

en: System
he: מערכת

en: Recipient
he: נמען

en: Not installed
he: לא מותקן

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Key
he: מפתח

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Plaintext email only
he: קבלת ההודעות רק בפורמט "טקסט פשוט"

en: Send message
he: שלח
