Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Mail
hy: Փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: To
hy: Ում

en: Roles
hy: Դերեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: access denied
hy: մուտքը արգելված է
