Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Email
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: System
ps: سيستم

en: Key
ps: کيلی
