Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Subject
si: කාරණය

en: Language
si: භාෂාව

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
