Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Language
sv: Språk

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: Email
sv: E-post

en: The subject of the message.
sv: Meddelandets ämnesrad.

en: To
sv: Till

en: Roles
sv: Roller

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: access denied
sv: åtkomst nekad

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Key
sv: Nyckel

en: The mail's subject.
sv: E-postmeddelandets ämne.

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Plaintext email only
sv: Endast e-post i klartext

en: Mime Mail
sv: Mime mail

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: rules
sv: regler

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
sv: E-postadressen som meddelandet skall skickas till ELLER ange [node:author:mail], [comment:author:mail], och så vidare om du vill skicka e-post till författaren av det ursprungliga inlägget.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
sv: Ange en giltig e-postadress, eller använd en teckenersatt e-postadress såsom %author.

en: Reply to
sv: Svara på
