Mime Mail (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Language
ur: زبان

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
