Mime Mail (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: System
fi: Järjestelmä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: access denied
fi: pääsy kielletty

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Key
fi: Avain

en: The mail's subject.
fi: Sähköpostin aihe

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: rules
fi: säännöt

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
fi: Sähköpostiosoite johon viesti lähetetään TAI syötä [node:author:mail], [comment:author:mail] jne jos haluat lähettää sähköpostiviestin alkuperäisen solmun kirjoittajalle.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
fi: Syötä olemassaoleva sähköpostiosoite tai käytä token-osoitetta, esimerkiksi %author.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
fi: Valitse roolit joiden haluat vastaanottavan sähköpostin.

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja

en: Sender e-mail address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Include site style sheets
fi: Sisällytä sivuston tyylitiedostot

en: Gather all style sheets when no mail.css found in the default theme directory.
fi: Poimi kaikki tyylitiedostot jos mail.css -tiedostoa ei löydy oletusteeman hakemistosta.

en: Reply to
fi: Vastaa

en: E-mail format
fi: Sähköpostin muoto

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
fi: Mikäli määritettynä, kieli jota käytettiin hakemaan sähköpostin viesti ja aihe.
