Mime Mail (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Mail
is: Teldupostur

en: The subject of the message.
is: Evnið hjá boðunum.

en: To
is: Til

en: Roles
is: Leiklutir

en: System
is: Kervi

en: Recipient
is: Móttakari

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: access denied
is: atgongd noktað

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Key
is: Lykil

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: Send message
is: Send boð
