Mime Mail (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale
