Mime Mail (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: To
kk: Қайда

en: Roles
kk: Рөлдер

en: System
kk: Системасы

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: access denied
kk: рұқсат етілмеген

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.
