Mime Mail (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: System
my: စနစ်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ
