Mime Mail (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: To
nn: Til

en: Roles
nn: Roller

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: access denied
nn: tilgang nekta

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Send message
nn: Send melding
