Mime Mail (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Language
ku: زمان

en: To
ku: بۆ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Key
ku: کلیل

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Send message
ku: ناردنی پەیام
