Mime Mail (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: To
nl: Naar

en: Roles
nl: Rollen

en: System
nl: Systeem

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Key
nl: Sleutel

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Bcc
nl: BCC

en: Cc
nl: CC

en: rules
nl: regels

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Sender e-mail address
nl: E-mailadres van de afzender

en: Reply to
nl: Antwoord aan
