Mime Mail (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: To
az: Kimə

en: Roles
az: Rollar

en: System
az: Sistem

en: Recipient
az: Alıcı

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Key
az: Açar

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: About
az: Haqqında

en: Sender name
az: Göndərən adı
