Mime Mail (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: To
be: Каму

en: Roles
be: Ролі

en: System
be: Сістэма

en: Recipient
be: Адрасат

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: access denied
be: дасяг забаронены

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Key
be: Ключ

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: About
be: Аб

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
be: Адрас электроннай пошты, на які неабходна выслаць паведамленне ЦІ увесці [вузел: аўтар: ліст], [каментар: аўтар: ліст] і г.д., калі Вы хочаце даслаць электронны ліст аўтару арыгінальнага поста.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
be: Увядзіце дзейсны e-mail  адрас ці выкарыстоўвайце токен e-mail адраса, такі як %author.
