Mime Mail (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Email
bn: ইমেইল

en: To
bn: বরাবর

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: System
bn: সিস্টেম

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
