Mime Mail (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: To
gl: Para

en: System
gl: Sistema

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Not installed
gl: Non instalado

en: access denied
gl: acceso denegado

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Key
gl: Clave

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: About
gl: Información

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
gl: Escriba un enderezo de correo electrónico válido ou utilizar un identificador de enderezo de correo electrónico como  %author.
