Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Recipient
am: ተቀባይ
