Mime Mail (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: To
ast: Pa

en: System
ast: Sistema

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: access denied
ast: accesu torgáu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Key
ast: Llave

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
