Mime Mail (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Roles
bs: Uloge

en: System
bs: Sistem

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Send message
bs: Pošalji poruku
