Mime Mail (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: Email
cs: E-mail

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: To
cs: Komu

en: Roles
cs: Role

en: System
cs: Systém

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Key
cs: Klíč

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: About
cs: Popis

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
cs: Emailová adresa, na kterou se má zpráva poslat, NEBO zadejte [node:author:mail], [comment:author:mail], atd. pokud chcete poslat zprávu autorovi původního příspěvku.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
cs: Zadejte platnou e-mailovou adresu, nebo použijte token, jako například %autor.
