Mime Mail (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Language
gu: ભાષા

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: access denied
gu: પરવાનગી નકારાઈ

en: Key
gu: ચાવી

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ
