Mime Mail (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: Email
hr: E-pošta

en: The subject of the message.
hr: Naziv poruke.

en: To
hr: Za

en: Roles
hr: Uloge

en: System
hr: Sustav

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: access denied
hr: pristup odbijen

en: Attachments
hr: Privitci

en: Key
hr: Ključ

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: About
hr: Opis

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
hr: Adresa e-pošte na koju će poruka biti poslana ili unesite [node:author:mail], [comment:author:mail], itd. ukoliko želite poslati poruku izvornom autoru unosa.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
hr: Unesite valjanu adresu e-pošte ili koristite žeton adrese e-pošte poput %author.
