Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Language
pt: Idioma

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Mail
pt: Correio

en: action
pt: ação

en: The subject of the message.
pt: O assunto da mensagem.

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: To
pt: Para

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: System
pt: Sistema

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Not installed
pt: Não instalado

en: access denied
pt: acesso negado

en: Attachments
pt: Anexos

en: Key
pt: Chave

en: The mail's subject.
pt: O assunto do e-mail.

en: Plaintext email only
pt: Email só em texto simples

en: rules
pt: regras

en: Cannot use %author token in this context.
pt: Não é possível usar o objecto %author neste contexto.

en: Sender name
pt: Nome do remetente

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
pt: O endereço de email para o qual a mensagem deve ser enviada OU digite [nó: autor: email], [comentário:autor: email: ], etc, se você quiser enviar um email para o autor da mensagem original.

en: PHP DOM Extension
pt: Extensão PHP DOM

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
pt: Insira um endereço de email válido ou use um endereço de email token como %author.
