Mime Mail (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: To
sl: Za

en: Roles
sl: Vloge

en: System
sl: Sistem

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Attachments
sl: Priponke

en: Key
sl: Ključ

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: About
sl: O modulu
