Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
