Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa
