Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb
