Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na
