Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Contains
da: Indeholder

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Autocomplete text field
da: Tekstfelt med autofuldførelse

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Starts with
da: Starter med
