Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: Fields
de: Felder

en: Contains
de: Enthält

en: Size of textfield
de: Größe des Textfeldes

en: Autocomplete text field
de: Textfeld mit Autovervollständigung

en: Autocomplete matching
de: Autovervollständigungsvergleich

en: Starts with
de: Beginnt mit
