Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Autocomplete text field
eu: Osatze automatikoaren testu eremua

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin
