Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Fields
fr: Champs

en: Contains
fr: Contient

en: Size of textfield
fr: Taille du champ texte

en: Autocomplete text field
fr: Champ texte à autocomplétion

en: Autocomplete matching
fr: Correspondance de l'autocomplétion

en: Starts with
fr: Commence par
