Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Autocomplete text field
gl: Campo de texto autocompletado

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con
